Kolagenum Franciszka Gold - Liofilizowany kolagen z ryb 15 saszetek
search
  • Kolagenum Franciszka Gold - Liofilizowany kolagen z ryb 15 saszetek

Kolagenum Franciszka Gold - Liofilizowany kolagen z ryb 15 saszetek

100,00 zł
Brutto Dostawa do 48h
Kolagenum stworzone zostało dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą zachować dobrą formę i młody wygląd. Kolagenum to naturalny preparat składający się w 10% z czystego liofilizowanego kolagenu pochodzenia rybiego oraz koziego i kobylego mleka, żurawiny, truskawki i maliny.

OPAKOWANIE

15 saszetek x 5g (1 saszetka zawiera 0,5g liofilizowanego kolagenu pochodzenia rybiego)

SPOSÓB UŻYCIA

Zawartość saszetki zalać 50 ml przegotowanej, letniej wody; mieszać energicznie ok 1 min. do uzyskania jednolitej zawiesiny. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Zaleca się spożywanie 1 porcji (saszetki) co drugi dzień. Powinno się spożywać nie więcej niż 1 porcję (saszetkę) na dzień. Preparat należy spożywać najlepiej na czczo minimum 1 godz. przed posiłkiem lub 3 godz. po ostatnim posiłku. Nie należy przekraczać dziennej porcji w ciągu dnia. 

Ilość
Towar dostępny na magazynie - dostawa do 48h

 

Polityka prywatności

 

Dostawa

 

Regulamin sklepu

SKŁADNIKI

liofilizowane kobyle mleko, liofilizowany owoc truskawki, liofilizowany kolagen pochodzenia rybiego, liofilizowane kozie mleko, liofilizowany owoc żurawiny, liofilizowany owoc maliny. W jednej saszetce preparatu znajduje się: 0,5g kolagenu.

OSTRZEŻENIE

Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 14 roku życia oraz dla osób uczulonych bądź cierpiących na nietolerancje któregokolwiek ze składników preparatu.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

10 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.