• -5%
Serum wyszczuplające do ciała 200 ml
search
 • Serum wyszczuplające do ciała 200 ml
 • Serum wyszczuplające do ciała 200 ml
 • Serum wyszczuplające do ciała 200 ml

Serum wyszczuplające do ciała 200 ml

245,00 zł
232,75 zł Zniżka 5%
Brutto Dostawa do 48h
Producent: Souvre Internationale

OPIS PRODUKTU

Prezentowane Serum wyszczuplające do ciała jest preparatem o zapachu i barwie cappuccino. Kosmetyk ten przeznaczony jest do walki z cellulitem, defektem estetycznym, który spędza sen z powiek prawie każdej kobiety. Pomimo delikatnej, aksamitnej konsystencji produkt ten jest potężnym wrogiem cellulitu. Cellulit jest dolegliwością dotykającą według szacunków nawet 95% kobiet po okresie dojrzewania. Schorzenie to dotyczy nie tylko kobiet z nadwagą, ale również tych bardzo szczupłych. Najogólniej cellulit to nieprawidłowe ukształtowanie tkanki tłuszczowej określane przez specjalistów jako przewlekła, niezapalna choroba tkanki tłuszczowej. Proces powstawania cellulitu jest wynikiem zwiększenia objętości komórek tłuszczowych, które uciskając na naczynia powodują zaburzenia w krążeniu krwi i limfy, a w konsekwencji prowadzi to do zaburzeń metabolicznych w tej tkance. W wyniku niedokrwienia adipocyty zaczynają gromadzić obok tłuszczu również toksyny. Ponadto wysięki z nieszczelnych naczyń krwionośnych powodują obrzęki dodatkowo upośledzające przepływ płynów ustrojowych. Nadmiernie rozrośnięte komórki tłuszczowe naciskają na włókna kolagenowe i elastylowe powodując ich deformacje w wyniku której tkanka łączna twardnieje i traci elastyczność. Istnieje cały szereg czynników mających wpływ na nadmierny rozrost tkanki tłuszczowej. Pierwszą z przyczyn jest źle zbilansowana dieta i brak ruchu co prowadzi często do nadwagi czyli gromadzenia dużych ilości tłuszczu. Ponadto do powstania cellulitu przyczyniają się czynniki i skłonności genetyczne. Jednakże u podstawy powstawania tego schorzenia leżą zaburzenia hormonalne a szczególnie nadmiar żeńskich hormonów płciowych estrogenów oraz sama konstrukcja skóry kobiet a także włókien podporowych w niej rozmieszczonych. Nie mamy wpływu na część przyczyn powstawania „skórki pomarańczowej” jednakże badania prowadzone przez ośrodki naukowe na świecie pozwoliły poznać reakcje leżące u podstawy tego schorzenia a przede wszystkim pozwoliły uzyskać wiedzę, która pozwala nam skutecznie walczyć ze „skórką pomarańczową”. Wyselekcjonowane składniki aktywne wchodzące w skład serum wyszczuplającego działają wielokierunkowo:
 • Pobudzają lipolizę, czyli rozkład tłuszczu w komórkach tłuszczowych aby już istniejące komórki nie magazynowały więcej tłuszczu a wręcz przeciwnie zaczęły go aktywnie rozkładać.
 • Pobudzają mikrokrążenie, aby zwiększyć drenaż tkanek i usunąć nagromadzone w nich toksyny i wodę oraz ułatwić przenikanie aktywnym substancjom aż do problematycznej tkanki tłuszczowej.
 • Spowolnia proces adipogenezy, czyli powstawania komórek tłuszczowych gdyż niedojrzałe nie są zdolne do gromadzenia zapasów tłuszczu.
 • Spowolnia lipogenezę, czyli proces magazynowania tłuszczu w komórkach tłuszczowych aby maksymalnie ograniczyć ich wzrost.
Rozwiązanie jakim jest serum wyszczuplające uderza więc w podstawy tworzenia się „skórki pomarańczowej”. Jednakże produkt ten nie tylko doraźnie wpływa na poprawę stanu tkanki tłuszczowej ale przede wszystkim zapobiega powstawaniu nowej (zmniejszenie możliwości magazynowania tłuszczu), a dodatkowo pozwala utrzymać osiągnięte rezultaty (unikanie tworzenia nowych złóż tłuszczu).

DZIAŁANIE

Regularne stosowanie preparatu przynosi wymierne efekty w postaci:
 • Redukcji masy ciała.
 • Redukcji nadmiernej ilości pozakomórkowej wody.
 • Redukcji obwodu ud i pośladków.
 • Redukcji widoczności „skórki pomarańczowej”.
 • Poprawy mikrocyrkulacji, czyli zmniejszenie widoczności „pajączków”.
 • Znacznej poprawy nawilżenia, gęstości i elastyczności skóry.

SPOSÓB UŻYCIA

Preparat nanieść na obszary dotknięte cellulitem (uda, ramiona, pośladki) i wmasować. Poleca się stosowanie preparatu dwa razy dziennie: rano i wieczorem. Wmasowywanie preparatu najlepiej prowadzić kolistymi ruchami w kierunku do serca. Dla uzyskania lepszych efektów poleca się stosowanie Serum wyszczuplającego do ciała po zastosowaniu Kolagenu Silver (do ciała) oraz obwinięcie partii ciała poddanych działaniu preparatu folią kosmetyczną.
Ilość
Towar dostępny na magazynie - dostawa do 48h

 

Polityka prywatności

 

Dostawa

 

Regulamin sklepu

SKŁADNIKI AKTYWNE

KOLAGEN: jest białkiem, które stanowi ok. 30% całkowitej masy białka ludzkiego i aż 70% białka skóry. Kolagen wraz z elastyną tworzą w skórze właściwej elastyczną siateczkę, która nadaje skórze sprężystość i jędrność a także stanowi podporę dla fibroblastów. Ponadto kolagen posiada nadzwyczajną zdolność wiązania wody przez co wpływa na prawidłowe nawilżenie skóry. Kolagen pobudza procesy odnowy, głęboko regeneruje, nawilża i ujędrnia skórę. Kolagen zawarty w preparacie stymuluje odbudowę włókien kolagenowych w epidermie przez co zwiększa się napięcie skóry i staje się ona bardziej elastyczna i gładsza, a cellulit mniej widoczny. LIPOREDUCYL®: jest bogatą kompozycją szczególnie aktywnych substancji zamkniętych w liposomach co ułatwia penetracje naskórka i umożliwia dotarcie aż do najgłębszych warstw skóry. Substancje aktywne uwalniane w głębokich warstwach epidermy skutecznie walczą z cellulitem. W skład tej kompozycji wchodzą:
 • Kofeina – posiada udowodniony efekt lipolityczny. Kofeina blokuje enzym (fosfodiesterazę) odpowiedzialny za destrukcje cząsteczek (cAMP) biorących udział w rozkładzie TAG. Poprawia również krążenie krwi przez co ułatwiają eliminacje toksyn.
 • Escyna – to substancja naturalnie występująca w nasionach kasztanowca. Escyna niezwykle efektywnie uszczelnia drobne naczynia zwiększając ich odporność na pękanie i wysięki osocza, które prowadzą do obrzęków. Tak dobra ochrona naczyń spowodowana wielokierunkowym działaniem escyny. Związek ten hamuje działanie enzymu hailuronidazdy, który rozkłada główne spoiwo śródbłonka naczyń – kwas hialuronowy. Ponadto, hamuje on inny enzym odpowiedzialny za rozkład substancji budulcowych naczyń krwionośnych. Escyna hamuje także stany zapalne naczyń, które je niszczą, hamując aktywność enzymu produkującego zapalne hormony tkankowe. Escyna zmniejsza również lepkość krwi ułatwiając jej przepływ i zapobiegając zakrzepom żylnym. Ponadto, substancja ta zwiększa napięcie żylne jednocześnie zmniejszając pojemność żylną, zapobiegając powstawaniu zastojowi krwi. Wpływ escyny nie ogranicza się wyłącznie do układu krwionośnego. Posiada ona równie zbawienny wpływ na układ limfatyczny poprawiając krążenie limfatyczno – żylne.
 • L-karnityna – jest czasami określana mianem witaminy BT, jest związkiem niezbędnym w energetycznych przemianach kwasów tłuszczowych. Jest cząsteczką, która transportuje długołańcuchowe kwasy tłuszczowe do mitochondriów gdzie ulegają spaleniu a usuwa z nich średnio- i krótkołańcuchowe KT oraz inne acylowe związki, które w nadmiarze mogą być toksyczne. L-karnityna jest również skutecznym antyoksydantem ma więc zdolność stabilizowania błon biologicznych. Wykazano również jej ochronny wpływ na naczynia krwionośne. Ponadto jest związkiem, który bierze czynny udział w usuwaniu toksyn z organizmu. Działanie detoksyfikujące jest spowodowane zdolnością chelatowania metali. Metale ciężkie po związaniu z L-karnityną są wydalane z organizmu tak samo jak szkodliwy nadmiar biopierwiastków.
 • Trójpeptyd glicyna-histydyna-lizyna – jest to oligopeptyd zdolny do wybiórczego wychwytywania produktów utleniania lipidów. Związanie tych szkodliwych związków znacznie zwiększa efektywność działania pozostałych składników kompozycji.
 • Ruszczyk kolczasty (wyciąg) – roślina ta bogata jest w saponiny sterydowe, fitosterole, flawonoidy, KT, triterpeny, kumaryny i alkaloidy. Związki aktywne (ruscogenins i neuroruscogenins) w niej zawarte zwężają światło naczyń krwionośnych przez co poprawia się znacznie przepływ krwi. Ponadto związki te zwiększają elastyczność naczyń i hamują stany zapalne. Wyciąg z tej cennej rośliny poprawia również przepływ limfy. Wzmocnienie i uszczelnienie naczyń krwionośnych oraz pobudzenie przepływu limfy ogranicza wysięki do otaczających tkanek zmniejszając obrzęki i zwiększając wydalanie toksyn.
 • Jod – jest pierwiastkiem niezwykle cennym przy zwalczaniu tkanki tłuszczowej. Wpływa on na usprawnienie i przyspieszenie metabolizmu. Powoduje to z jednej strony szybszą eliminację tkanki tłuszczowej z drugiej zaś strony wzmaga wydalanie toksyn.
 • Bluszcz pospolity (wyciąg) – zawiera bogactwo związków a przede wszystkim kwaśne saponiny trójterpenowe (a-hederyna), alkaloidy (emetyna), flawonoidy (rutyna), fenolokwasy (chlorogenowy i kofeinowy). Bogactwo tych składników powoduje, że bluszcz ma właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe a także udrażniające, napinające i ściągające. Związki zawarte w bluszczu (głównie saponiny) mają silne zdolności drenowania tkanek a także stymulują krążenie krwi i uaktywniają odpływ limfy. Takie działanie z jednej strony ułatwia składnikom aktywnym dotarcie do miejsc w których odkłada się tłuszcz natomiast z drugiej strony wpływa to na lepsze wchłanianie i usuwanie toksyn i wody oraz intensyfikację przemiany materii i rozkład TAG zamkniętych w adipocytach. Ponadto wyciąg z bluszczu wzmacnia drobne naczynia krwionośne przed pękaniem.
WYCIĄG Z CENTELLA ASIATICA: substancje zawarte w wyciągu z tej rośliny stymulują fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny oraz innych białek związanych ze wzmocnieniem struktury tkanki łącznej. Dodatkowo substancje te pobudzając przebudowę włókien kolagenowych modyfikując strukturę skóry i warstwy podskórnej wpływając tym samym na widoczną poprawę jej jędrności i elastyczności w związku z czym skórka pomarańczowa staje się mniej widoczna. Wyciąg z Centella pozytywnie wpływa również na krążenie podskórne. Związki aktywne zawarte w tym wyciągu zapobiegają powstawaniu nieestetycznych „pajączków” poprzez usprawnienie przepływu krwi i wzmocnienie tkanek otaczających naczynia krwionośne. Dodatkowo ścianki naczyń krwionośnych pod wpływem składników aktywnych centelli są wzmacniane i poprawia się ich giętkość. Wyciąg z Centelli poprawia również nawilżenie i napięcie skóry, gdyż wzmaga syntezę kwasu hialuronowego. Wyciąg z tej rośliny stosowany zewnętrznie działa silnie antyseptycznie i przeciwzapalnie. HYDROMANIL: jest roślinnym komponentem nawilżającym, wykorzystującym bogate w galaktomannan związki cukrowe, pochodzące z owoców drzewa tara Caesalpinia spinosa, rosnącego w suchym klimacie Andów. Hydromanil to wytwarzana specjalną metodą trójwymiarowa koloidalna matryca polisacharydowa z drzewa tara, zawierająca w sobie, pozyskiwane drogą kontrolowanej hydrolizy enzymatycznej, oligosacharydy tej samej rośliny. Dzięki nowatorskiej technologii produkcji nawilżająca substancja aktywna jest uwalniana stopniowo. Właściwości nawilżające tej nowoczesnej substancji zostały potwierdzone przeprowadzonymi in-vivo testami. Hydromanil wykazuje się nie tylko natychmiastowym nawilżeniem bezpośrednio po jednorazowej aplikacji, ale również kumulowanym i pozostającym efektem nawilżenia. Regularne stosowanie preparatów zawierających ten komponent zdecydowanie poprawia stan nawilżenia skóry. OLEJ Z OGÓRECZNIKA: jest niezwykle cennym surowcem wykorzystywanym tylko w najlepszych kosmetykach. Olej ten jest wskazany szczególnie dla skóry przesuszonej, popękanej i łuszczącej się. Zawiera duże ilości niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT) w tym do 25% kwasu gamma-linolenowego (GLA) będący esencjonalnym składnikiem ludzkiego naskórka. Kwas ten jest niezbędny do utrzymania prawidłowych funkcji skóry. Olej z ogórecznika wyraźnie łagodzi wszelkie podrażnienia oraz wspomaga regenerację skóry przeciwdziałając jej przedwczesnemu starzeniu. Dzięki unikalnemu składowi reguluje wilgotność skóry, zmiękcza naskórek, zmniejsza napięcie tkanek i towarzyszący mu świąd. WITAMINA E: dla zwiększenia jej trwałości oraz zmaksymalizowania jej działania została ona zamknięta w sferach. Jest ona jednym z najsilniejszych naturalnych przeciwutleniaczy. Witamina ta polecana jest do pielęgnacji każdego typu cery ale przede wszystkim dedykowana jest skórze borykającej się z niedostatecznym nawilżeniem, wiotkiej oraz o ziemistym kolorycie. „Witamina młodości”, jak często mawia się o witaminie E, wychwytuje wolne rodniki niszczące struktury skóry zapobiegając tym samym jej przedwczesnemu starzeniu się. Ponadto chroni ona przed przesuszeniem naskórka zapobiegając osłabieniu jego elastyczności i jędrności. Właściwości przeciwzapalne i regenerujące witaminy E sprzyjają również odtwarzaniu się nowych tkanek.

ZALECENIA

INCI

Aqua, Isopropyl Myristate, Glycerin, Hydrogenated Polyisobutene, Caprylic / Capric Triglyceride, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Collagen, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Dimethicone, Borago Officinalis Seed Oil, Phenoxyethanol, Centella Asiatica Leaf Extract, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate, Caffeine, Butcherbroom (Ruscus Aculeatus) Root Extract, Ivy (Hedera Helix) Extract, Tocopheryl Acetate, Carnitine, Escin, Hydrolized Caesalpinia Spinosa Gum, Caesalpinia Spinosa Gum, Tripeptide-1, Carrageenan (Chondrus Crispus), Ceteareth- 15, Lecithin, Synthetic Wax, Elastine, Maltodextrin, DMDM-Hydantoin, Polysorbate 60, TEAHydroiodide, Butylene Glycol, Tropolone, Parfum, Synthetic Iron Oxide (CI 77491, CI 77492, CI 77499).
5902447530117
109 Przedmioty

Opis

Pojemność
200 ml
Rodzaj
Balsam
Serum
Działanie
wyszczuplające
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.