Preparat GR-7 Professional
search
  • Preparat GR-7 Professional
  • Preparat GR-7 Professional

Preparat GR-7 Professional

169,00 zł
Brutto Dostawa do 48h

Naprawdę skuteczny preparat na siwe włosy!

GR-7 Professional to eliksir, który przywraca naturalny kolor włosów. Przenika przez skórę głowy stymulując cebulki do produkcji melaniny – dzięki czemu mieszek oraz łodyga włosa odzyskują swój pierwotny kolor. Skuteczność potwierdzona badaniami laboratoryjnymi autorytetów w dziedzinie trychologii – nauki związanej z włosami i skórą głowy! - Pozbądź się stresu związanego z siwieniem - Podejmij wyzwanie bez farbowania - Uzyskaj stały efekt – włosy odrastają w naturalnym kolorze i odcieniu

Ilość
Towar dostępny na magazynie - dostawa do 48h

 

Polityka prywatności

 

Dostawa

 

Regulamin sklepu

GR-7 Professional preparatem na siwe włosy

Naturalna, oryginalna formuła preparatu GR7 Professional pozwala odwrócić proces siwienia. Środek pozbawiony jest farby koloryzującej, a jego działanie oparte jest wyłącznie na odpowiednim odżywianiu włosa. Mieszanka ziół, min, łopianu i skrzypu polnego, wpływa stymulująco na mieszki włosowe, w których powstaje melanina – związek odpowiedzialny za barwę naszych włosów. Siwe włosy pod wpływem melaniny wracają do pierwotnej barwy nawet już po 7 dniach od rozpoczęcia kuracji GR7 Professional. Poprzez cofanie siwienia z udziałem GR7 Professional osiąga się naturalny kolor włosów, co jest niemal niemożliwe w przypadku koloryzacji i chęci zamaskowania siwizny. Skuteczność działania tego produktu potwierdzono badaniami w międzynarodowej jednostce certyfikacyjnej EUROFINS.  

Sposób na siwe włosy

Do teraz walka z siwymi włosami była dla Ciebie koszmarem? Kupując preparat GR7 Professional zapewniasz sobie szybki efekt odsiwiania – jego działanie widoczne jest już po tygodniu. Środek nanosi się na skórę głowy, a nie na włosy, gdyż to tam odbywa się proces wchłaniania ziołowej mieszanki i właściwe odżywianie mieszków włosowych. Początkowo GR7 Professional zaleca się stosować dwa razy na dobę (rano i wieczorem), a przez pierwsze dni kuracji odradza się mycia i suszenia głowy. Skuteczność cofania procesu siwienia poprawia także odstawienie używek (kawa, papierosy czy alkohol). Kuracja preparatem GR7 Professional podzielona została na dwie fazy. Pierwszą z nich jest powrót do pierwotnej barwy włosów, który trwa od tygodnia do około miesiąca. Po uzyskaniu zadowalającego efektu, przechodzi się do fazy drugiej kuracji, która polega na podtrzymaniu osiągniętego efektu odsiwiania. Wówczas nakładanie na głowę preparatu GR7 Professional odbywa się zaledwie raz lub dwa w tygodniu.

Co na siwe włosy u mężczyzn?

Wielu panów zadaje sobie to pytanie, szukając odpowiedzi w półśrodkach, w postaci farb lub krótkiej fryzury. Warto cieszyć się swoim naturalnym kolorem włosów, nawet gdy dopadnie nas przedwczesne siwienie. Preparat GR7 Professional jest skuteczny w każdym przypadku, a jego stosowanie nie przynosi uciążliwych środków ubocznych. To, jak szybko zobaczysz na swej skroni swój oryginalny odcień włosów zależy od indywidualnych uwarunkowań: naturalnego koloru, grubości włosa, a także grubości skóry głowy, przez którą wnika preparat GR7 Professional. Skuteczne działanie GR7 Professional potwierdzają eksperci z dziedziny trychologii oraz sztuki fryzjerskiej. Preparat znajdziecie Państwo w dobrych salonach fryzjerskich, gabinetach specjalizujących trychologii, a także w centrach SPA i wielu innych. Pozbądź się problemu siwych włosów raz na zawsze, stosując preparat GR7, który cofa siwienie w sposób naturalny i bezpieczny dla Twojego zdrowia oraz dla środowiska naturalnego.

5907222069004
109 Przedmioty

Opis

Pojemność
125 ml
Rodzaj
Serum
Działanie
Odsiwiacz
Producent
GR-7
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.