DuoLife Beauty Care Collagen Skin Sensitive 50ml
search
  • DuoLife Beauty Care Collagen Skin Sensitive 50ml

DuoLife Beauty Care Collagen Skin Sensitive 50ml

209,00 zł
Brutto Dostawa do 48h

DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive jest przeznaczony do codziennego stosowania dla skóry suchej, normalnej, jak i mieszanej, ale również dla skóry atopowej (AZS), wrażliwej i delikatnej. Zastosowanie hydratu kolagenu z opatentowaną metodą stabilizacji głęboko nawilża i uelastycznia skórę. Ectoina dodatkowo zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV, wspomaga łagodzenie drobnych podrażnień, zaczerwienień. Jest odpowiednia dla osób z tendencją do alergii i dla skóry atopowej.

Ilość
Towar dostępny na magazynie - dostawa do 48h

 

Polityka prywatności

 

Dostawa

 

Regulamin sklepu

Czy możemy zachować piękny, młody, zdrowy i promienny wygląd naszej skóry twarzy mimo upływających lat i naturalnie postępujących procesów starzenia?

Z linią DuoLife Collagen Beauty Care jest to MOŻLIWE!

Poznaj unikalne właściwości DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive


Advanced Collagen Technology

Zastosowanie hydratu kolagenu z opatentowaną metodą stabilizacji termicznej i mikrobiologicznej zapewnia nam unikalność i wyłączność na rynku europejskim. Kolagen jako białko jest pożywką dla wielu grup drobnoustrojów i w związku z tym niezbędna jest jego skuteczna stabilizacja mikrobiologiczna gwarantująca bezpieczeństwo stosowania w kosmetykach. Zastosowany w naszych produktach hydrat kolagenowy wykazuje zarówno stabilność termiczną, jak i mikrobiologiczną potwierdzoną patentem Pat.233679.

Soothes irritation

Ectoina to niewystępujący w organizmie ludzkim aminokwas. Jest to substancja naturalna produkowana przez kilka rodzajów bakterii żyjących w ekstremalnie trudnych warunkach. To osmolit, czyli cząsteczka ułatwiająca osmoregulację, utrzymanie równowagi wodno-elektrolitowej w komórkach organizmu. Ectoina zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV, chroni skórę przed procesami fotostarzenia, wykorzystywana jest do pielęgnacji skóry atopowej (AZS). Ma silne właściwości nawilżające i zabezpiecza skórę przed utratą wody. Wspomaga łagodzenie drobnych podrażnień, zaczerwienień. Jest odpowiednia dla osób z tendencją do alergii i podrażnień.

Czy wiesz, że DuoLife Beauty Care Collagen Skin Sensitive to...

 kosmetyk przeznaczony do codziennego stosowania dla skóry suchej, normalnej, jak i mieszanej, ale również dla skóry atopowej (AZS), wrażliwej i delikatnej;

 monoprodukt, który działa wybiórczo na konkretny problem skóry twarzy, szyi i dekoltu;

 hydrat kolagenowy stabilny termicznie do temperatury 32°C co zostało potwierdzone patentem;

 kosmetyk, w którym zastosowano całkowicie naturalną substancję ectoinę. Łagodzi ona objawy alergii skórnych oraz działa wspomagająco w niwelowaniu objawów atopowego zapalenia skóry;

 produkt naturalny w 99,4%;

 kosmetyk niezawierający parabenów, kompozycji zapachowej – brak potencjalnych alergenów;

 wygodne opakowanie zapewniające higieniczne użycie kosmetyku – no touch formula.

Warto wiedzieć


1) Z czego wynika brunatny kolor preparatu? Dlaczego inni producenci oferują produkty tego typu w kolorze jasnym?

Brunatny kolor DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive wynika z obecności w nim melaniny.

2) Dlaczego zapach kosmetyku jest tak specyficzny?

DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive nie jest perfumowany, nie zawiera kompozycji zapachowej. Hydrat kolagenowy pozyskiwany jest z skór rybich.

3) DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive jest objęty patentem?

Patentem jest objęta metoda stabilizacji termicznej i mikrobiologicznej czystego hydratu kolagenowego.

4) Z czego wynika lepkość produktu w masie, jak i delikatna lepkość po aplikacji – czy z ilości kolagenu? Jeśli tak to, jaka to ilość?

Delikatna lepkość wynika z zastosowania wysokiego stężenia hydratu zawierającego białko – kolagen. Ilość hydratu kolagenowego wynosi 94,4%.

5) Jak i kiedy stosować DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive?

Można go stosować zarówno rano, jak i wieczorem. DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive nie przypomina kremu lub serum, ponieważ jest preparatem o wysokim stężeniu czystego białka. Jeśli rano chcesz nałożyć makijaż, na oczyszczoną i wilgotną skórę twarzy, szyi i dekoltu nanieś cienką warstwę kosmetyku. Delikatnie wklep. Poczekaj do wchłonięcia około 5-10 minut. Po wchłonięciu, aby zapobiec uczuciu ściągnięcia skóry, użyj odpowiedniego kremu, również wklepując. Najlepsze efekty gwarantuje użycie odpowiedniego kremu z serii DuoLife Collagen Beauty Care. Jeżeli produkt „roluje się” pod makijażem lub kremem to znak, że konieczne jest zmniejszenie dawki przy kolejnej aplikacji.

Skóra wrażliwa, delikatna z tendencją do alergii i podrażnień – przyczyny problemów skórnych:


zanieczyszczenie środowiska, smog;
zanieczyszczona woda;
promieniowanie UV;
wiatr;
wysoka i niska temperatura, a także jej duże wahania;
alergeny – sierść zwierząt, kurz, roztocza, pyłki roślin, niektóre pokarmy;
różnego rodzaju substancje drażniące – detergenty, niektóre tkaniny, wybrane składniki kosmetyków;
silny, chroniczny stres.

Mapa twarzy – najczęstsze objawy skóry podrażnionej z tendencją do alergii


120 Przedmioty

Opis

Pojemność
50 ml
Rodzaj
Żel
Działanie
Ujędrniające
nawilżające
ochronne
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.