DuoLife Beauty Care Collagen Hialuron 4D 50ml
search
  • DuoLife Beauty Care Collagen Hialuron 4D 50ml

DuoLife Beauty Care Collagen Hialuron 4D 50ml

209,00 zł
Brutto Dostawa do 48h

DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D jest przeznaczony do codziennego stosowania dla skóry suchej, jak i mieszanej z tendencją do szorstkości, uczucia ściągania i odczuwalnego odwodnienia. Wyjątkowy kompleks czterech rodzajów kwasu hialuronowego 4D ze względu na różny rozmiar cząsteczek, stopniowo wnika w skórę, powodując jej natychmiastowe nawilżenie we wszystkich warstwach. Efekty nawilżenia utrzymują się przez 24h od zastosowania.

Ilość
Towar dostępny na magazynie - dostawa do 48h

 

Polityka prywatności

 

Dostawa

 

Regulamin sklepu

Poznaj unikalne właściwości DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D


Advanced Collagen Technology

Zastosowanie hydratu kolagenu z opatentowaną metodą stabilizacji termicznej i mikrobiologicznej zapewnia nam unikalność i wyłączność na rynku europejskim. Kolagen jako białko jest pożywką dla wielu grup drobnoustrojów i w związku z tym niezbędna jest jego skuteczna stabilizacja mikrobiologiczna gwarantująca bezpieczeństwo stosowania w kosmetykach. Zastosowany w naszych produktach hydrat kolagenowy wykazuje zarówno stabilność termiczną, jak i mikrobiologiczną potwierdzoną patentem Pat.233679.

High Hydratation

DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D posiada wybitne właściwości nawilżające.

HYMAGIC 4D wyjątkowe połączenie czterech rodzajów kwasu hialuronowego o różnych właściwościach, które docierają do wszystkich warstw naszej skóry.

Wyniki badań wykazują, że już po godzinie od aplikacji nawilżenie skóry dzięki HYMAGIC 4D zwiększa się o 155,1%. HYMAGIC 4D zapewnia natychmiastowe wielopoziomowe nawilżenie i sprawia, że skóra pozostaje gładka i elastyczna.

Czy wiesz, że DuoLife Beauty Care Collagen Hialuron 4D to...

 kosmetyk przeznaczony do codziennego stosowania dla skóry suchej, jak i mieszanej z tendencją do szorstkości, uczucia ściągania i odczuwalnego odwodnienia;

 monoprodukt, który działa wybiórczo na konkretny problem skóry twarzy, szyi i dekoltu;

 hydrat kolagenowy stabilny termicznie do temperatury 32°C co zostało potwierdzone patentem;

 kosmetyk, w którym zastosowano kompleks 4 rodzajów kwasu hialuronowego, który dociera do różnych warstw skóry, aby zapewnić dogłębne i wielopoziomowe nawilżenie (HYMAGIC 4D);

 produkt naturalny w 99,3%;

 kosmetyk niezawierający parabenów, kompozycji zapachowej – brak potencjalnych alergenów;

 wygodne opakowanie zapewniające higieniczne użycie kosmetyku – no touch formula.

Warto wiedzieć


1) Z czego wynika brunatny kolor preparatu? Dlaczego inni producenci oferują produkty tego typu w kolorze jasnym?

Brunatny kolor DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D wynika z obecności w nim melaniny.

2) Dlaczegt zapach kosmetyku jest tak specyficzny?

DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D nie jest perfumowany, nie zawiera kompozycji zapachowej. Hydrat kolagenowy pozyskiwany jest z skór rybich.

3) DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D jest objęty patentem?

Patentem jest objęta metoda stabilizacji termicznej i mikrobiologicznej czystego hydratu kolagenowego.

4) Z czego wynika lepkość produktu w masie, jak i delikatna lepkość po aplikacji – czy z ilości kolagenu? Jeśli tak to, jaka to ilość?

Delikatna lepkość wynika z zastosowania wysokiego stężenia hydratu zawierającego białko – kolagen. Ilość hydratu kolagenowego wynosi 89,6%.

5) Jak i kiedy stosować DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D?

Można go stosować zarówno rano, jak i wieczorem. DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D nie przypomina kremu lub serum, ponieważ jest preparatem o wysokim stężeniu czystego białka. Jeśli rano chcesz nałożyć makijaż, na oczyszczoną i wilgotną skórę twarzy, szyi i dekoltu nanieś cienką warstwę kosmetyku. Delikatnie wklep. Poczekaj do wchłonięcia około 5-10 minut. Po wchłonięciu, aby zapobiec uczuciu ściągnięcia skóry, użyj odpowiedniego kremu, również wklepując. Najlepsze efekty gwarantuje użycie odpowiedniego kremu z serii DuoLife Collagen Beauty Care. Jeżeli produkt „roluje się” pod makijażem lub kremem to znak, że konieczne jest zmniejszenie dawki przy kolejnej aplikacji. 

120 Przedmioty

Opis

Pojemność
50 ml
Rodzaj
Żel
Działanie
nawilżające
przeciwzmarszczkowe
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.