GanoCord 60 kapsułek
search
  • GanoCord 60 kapsułek
  • GanoCord 60 kapsułek
  • GanoCord 60 kapsułek

GanoCord 60 kapsułek

197,00 zł
Brutto Dostawa do 48h
Zawartość netto: 60 kapsułek po 515 mg (30,9 g) GanoCord to wyjątkowe zestawienie dwóch ekstraktów roślinnych, z których pierwszy pozyskano z ganodermy - grzyba uznawanego za synonim nieśmiertelności, używanego w medycynie Dalekiego Wschodu od tysięcy lat i sklasyfikowanego na pierwszej pozycji w rankingu chińskich roślin leczniczych. Ganoderma wspiera układ immunologiczny, wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu LDL i układ krążenia. Drugim ze składników GanoCordu jest ekstrakt z grzybni kordycepsu. Ten wyjątkowy w naturze grzyb dwuletni łączy w sobie organizm roślinny ze zwierzęcym. Grzyb ten jest bardzo rzadki i cenni, gdyż występuje naturalnie tylko w wysokogórskich rejonach Tybetu. GanoCord jest suplementem wyjątkowym, gdyż połączono w nim ganodermę wraz z zarodnikami – składnik, jaki niełatwo nabyć nawet w Chinach, ojczyźnie tego grzyba oraz ekstrakt z grzybni kordycepsu – czyli komponenty o najwyższej, pożądanej jakości, w łącznej masie, aż 30 gramów substancji ekstrahowanej z obu tych poszukiwanych grzybów.
Ilość
Towar dostępny na magazynie - dostawa do 48h

 

Polityka prywatności

 

Dostawa

 

Regulamin sklepu

Zalecane dzienne spożycie

2 kapsułki w ciągu dnia Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się na spodzie opakowania. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Składniki

Ekstrakt 4:1 z maczużnika chińskiego (Ophiocordyceps sinensis), Ekstrakt z lakownicy lśniącej (Ganoderma lucidum) standaryzowany na 10% polisacharydów, żelatyna, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych.
5907441036818
20 Przedmioty

Opis

Rodzaj
Kapsułki
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.