Colvita 120 kapsułek
search
  • Colvita 120 kapsułek
  • Colvita 120 kapsułek

Colvita 120 kapsułek

387,00 zł
Brutto Dostawa do 48h

Colvita to unikalny, natywny, cechujący się wyjątkową biodostępnością, kompletny zbiór aminokwasów budulcowych dla najważniejszej z naszych protein – kolagenu. Uzyskany drogą liofilizacji (sublimacyjnego wymrażania wody) suchy, wysoko przyswajalny kolagen to podstawowy składnik tego suplementu. Jest to kolagen wyjątkowy. Pozyskuje się go wyłącznie w Polsce, opatentowaną metodą, pozwalającą w odróżnieniu od powszechnie używanych hydrolizatów białek zwierzęcych, izolować kolagen aktywny biologicznie. Aminokwasy powstałe z dysymilacji żywych 3-helis kolagenowych charakteryzuje niemal 100% -owa anaboliczność, co oznacza, iż budują one nasz kolagen ustrojowy. Skład Colvity uzupełnia równie wyjątkowy mikronizat lęgni i plemni alg atlantyckich (Fucus vesiculosus) oraz witaminy z grupy  E w postaci tokoferoli  pozyskiwanych z ekologicznych ziaren i tokotrienoli – postaci witaminy E o najwyższej bioretencji. Colvita jest produktem spełniającym najbardziej rygorystyczne wymogi stawiane zdrowej żywności – do tego stopnia, że kapsułki nie zawierają nawet barwnika, zaś jako przeciwzbrylacz zastosowano krzemionkę koloidalną. Warto wiedzieć, że prawie wszystkie suplementy diety spotykane w aptekach i  podpisane nazwą “kolagen”, są niczym innym niż hydrolizatem rozdrobnionych włókien bydlęcych czy wieprzowych lub po prostu zwykłą żelatyną, która posiada bardzo wątpliwą biologiczną aktywność.

UZUPEŁNIENIE KOLAGENU Z COLVITA

Udowodniono, że zapotrzebowanie na kolagen przez organizm ludzki wzrasta wraz z wiekiem. Po 26, roku życia organizm ludzki mocno zwalnia w produkowaniu kolagenu. Jego niedobory objawiają się uciążliwymi dolegliwościami takimi jak np.: łamliwość i matowość włosów, bóle stawów i kręgosłupa czy utrata jędrności skóry naszego ciała. Chcąc powstrzymać nieprzyjemne skutki braku kolagenu, można zastosować dietę prokolagenową, która niezwykle skutecznie ochroni nasz organizm.

Ilość
Towar dostępny na magazynie - dostawa do 48h

 

Polityka prywatności

 

Dostawa

 

Regulamin sklepu

Zawartość kolagenu Colvita

Kluczowym składnikiem kolagenu Colvita jest liofilizowany hydrat kolagenu pozyskiwany z ryb łososiowatych. Każda kapsułka zawiera 0.13 g sproszkowanego białka. Wśród białek znajdziesz wszystkie budulcowe molekuły kolagenowe - nawet aminokwasy endogenne, czyli hydroksylizynę i hydroksyprolinę. Nie możemy pozyskać tych dwóch aminokwasów z jakiegokolwiek pokarmu, ponieważ powstają one tylko i wyłącznie podczas procesu kolagenogenezy i jedynie w procesach metabolizmu kręgowców. Żaden współcześnie wytwarzany suplement, oprócz kolagenu Colvita, nie ma ich w swoim składzie! Tylko nasz produkt zawiera je w swoich kapsułkach!

Przyswajalność Kolagenu Colvita

Kolagen Colvita jest w 100% anabolizujący. Oznacza to, że nie zostaje wydalony, bądź przerobiony w energię. Jego działanie ogranicza się tylko i wyłącznie do budowy nowych komórek. Przyswajalność suplementu Colvita Colway jest na bardzo wysoki poziomie. Do procesu przyswajania nie są potrzebne nawet enzymatyczne procesy trawienne! Kolagen w tabletkach wchłaniany jest również bezpośrednio przez jelita. Rybi kolagen jest całkowicie bezpieczny dla naszych organizmów. Został pozyskany na etapie molekularnym (helikalnym) i jest identyczny, jak u rozwiniętych kręgowców. Mimo tego, że ryby mają słaby układ odpornościowy trzeba pamiętać, że choroby nigdy nie są przenoszone na człowieka!

Skład witamin w kolagenie Colvita

W skład kolagenu Colvita wchodzi aktywna biologicznie witamina E. Rozpoznawana jest pod postacią D - alpha – tokoferolu z oleju wytwarzanego na zimno z niemodyfikowanych ziaren zbóż. Warto dodać, że metoda pozyskiwania estry tokoferolu jest odporna na wpływ tlenu, promieni UV oraz innych czynników degradacyjnych. Co ciekawe, witaminę E określono mianem “eliksiru młodości”. Ten właśnie ten składnik dodaje nam chęci do życia, witalności i energii. Oprócz tego świetnie wpływa na stymulację syntezy kolagenu, poprawia wygląd naszej skóry, a także, co ważne, zapobiega bezpłodności! Każda molekuła witaminy E skutecznie chroni przed wolnymi rodnikami ponad 200 nienasyconych molekuł kwasu tłuszczowego. Witamina ta świetnie współpracuje z witaminą C, cynkiem, selenem, chromem, a nawet z karotenoidami.

Jak przechowywać kolagen Colvita?

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym, niedostępnym dla małych dzieci miejscu, w zamkniętym oryginalnym opakowaniu. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości oraz numer partii znajdują się na spodzie opakowania.

Zalecane dzienne spożycie

2 kapsułki dziennie w trakcie lub po posiłku. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony i zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Opakowanie 60 tabletek wystarcza na 30 dni regularnego stosowania.

SKŁADNIKI

Algi (Fucus vesiculosus), liofilizowany owoc cytryny (nośnik), żelatyna rybia (otoczka kapsułki), liofilizowany kolagen rybi, witamina E (D-alfa-tokoferol), substancja przeciwzbrylająca (krzemionka koloidalna), tokotrienole (delta i gamma).
5907441036054
10 Przedmioty

Opis

Rodzaj
Kapsułki
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.